Každý může zazářit

Tyra Banks chce otevřít Modelland: Co bude zábavní park pro modelky nabízet?

Americká topmodelka Tyra Banks (45) má mnoho zájmů. Začínala jako modelka, ale postupem času se z ní stala i herečka a zpěvačka. Moderuje dokonce vlastní pořad v televizi. Také je první Afroameričankou, která se dostala na obálky časopisů GQ a Sports Illustrated. Teď zaměřila svou kariéru na výstavbu zábavního parku.

5 fotek
Hvězda módních mol Tyra Banks nedávno oznámila, že chce vytvořit novou modelingovou atrakci. Modelland by se měl otevřít v druhé polovině letošního roku. Stejný název dala před deseti lety i své knize – románu pro dospívající.

Mělo by jít o několikapatrový prostor o rozloze 2 000 m2 v obchodním centru v Santa Monice. Najdeme zde různé obchůdky, restaurace, interaktivní zábavu a mnohem více. „Vždycky mě inspirovaly místa jako Disneyland nebo Universal Studios a chtěla jsem přinést stejné dobrodružství, zábavu a příběh i do světa modelingu,“ svěřila se Tyra časopisu Variety.

Projekt připravuje už deset let. Otevřený by měl být širokým masám, ne jen profesionálním modelkám. Co přesně tím má na mysli nikdo neví. Údajně by návštěvníci měli mít možnost vyzkoušet si různé šaty, a to i od předních hollywoodských návrhářů, a také se projít po mole. Přehlídky by měly probíhat denně.

Tyra chce projektem opěvovat krásu ve všech směrech – ženy, muže, mladé i staré. „Všichni jsou zváni, aby se ukázali. Chceme, aby byli šťastní a plní nadšení, když budou odcházet,“ doplnila Tyra. „Můj sen pro vás všechny se brzy stane realitou. Místo, kde se každý může stát modelkou či modelem. Místo, kde oceníme všechnu krásu.“

Autor: kap

Diskuze