Týnuš ukázala, jak vypadala po nehodě
Zdroj: YouTube.com, Týnuš Třešničková
Prásk.tv

Týnuš ukázala, jak vypadala po popálení! Promluvila o své léčbě

Youtuberka Týnuš Třešničková zveřejnila už druhé video, ve kterém popisuje děsivou nehodu v Turecku. Tentokrát vyprávěla o tom, co se dělo po popálení v istanbulské restauraci. Ukázala také fotku z nemocničního lůžka.

Na konci září uplyne rok od hrůzostrašné nehody v Turecku, při které se zranila česká youtuberka Kristýna Třešňáková, která si říká Týnuš Třešničková. Až po návratu domů se Týnuš odhodlala promluvit na kameru o svém utrpení.

 

Teď zveřejnila druhé video, ve kterém popisuje převoz do nemocnice a svou léčbu. V jedné z restaurací v Istanbulu utrpěla popáleniny na 35 procentech těla, když vzplál bar, u kterého Týnuš s partnerem čekali na místo.

 

Youtuberka nyní také ukázala svou fotku z nemocničního lůžka krátce po neštěstí. "Měla jsem hlavu asi dvakrát takovou, než mám teď. Myslím, že by mě skoro nikdo nepoznal," popsala Týnuš v nejnovějším videu.


Celou zpověď popálené Týnuš si můžete pustit zde:

 

Krásná brunetka také přiznala, že na bolest, kterou při popálení cítila, nikdy nezapomene. Nejvíc ji prý bolelo, když jí zdravotní personál převazoval rány. Největší bolest cítila na rukou, které na tom bylo nejhůře.

 

VÝBUCH, KŘIK A SLEPOTA! TŘEŠNIČKOVÁ POPSALA OHNIVÉ PEKLO NA VIDEU

 

"Deset minut po převazech byly nejhorší. Přirovnala bych to k tomu, když se odřete a pustíte na to vodu. Tyto bolesti někdy bolely i tři hodiny," doplnila Týnuš, kterou prý někdy při převazování přitom museli lékaři uvést do narkózy.

 

Rozhovor s přítelem popálené Týnuš Třešničkové:

 

 

Narkóza u dětí může vést k poruchám učení
Trauma z popálení: Tady by Týnuš mohla najít naději

Autor: epa

Diskuze