Kdyby tehdy tušila...

Týnuš Třešničková vzpomíná na den ohnivého pekla: Ukázala FOTKY pořízené těsně před tragédií!

Od nehody oblíbené youtuberky Týnuš Třešničkové uplynulo více jak šest týdnů. Až teď ale ukázala, jaké fotky pořídila s přítelem těsně předtím. A nechybí ani dojemná slova, která fanoušky zahřejí u srdce.

10 fotek
Krásné youtuberce a blogerce Týnuš Třešničkové se z vteřiny na vteřinu změnil život, když vešla s přítelem Viktorem Hajíčkem do vyhlášené instanbulské restaurace, kde během několika krátkých okamžiků přišla k vážným popáleninám na 35 % těla. Od té doby se léčí na prestižní soukromé klinice v Instanbulu a na sociálních sítích je aktivní úplně minimálně.

Teď ale Týnuš přidala poprvé od tragédie nové fotky i se vzkazem pro fanoušky. „Poslední fotky, které jsme s přítelem fotili jen pár hodin před tím vším. Neskutečné, jak se život do pár vteřin může změnit. Já jsem ale pozitivní člověk a vždy se na všem snažím zaměřit na to kladné. Třeba že je vás tu díky tomu asi o 40tisíc navíc, takže welcome,“ ukázala Týnuš fotky z hotelu, které nic netušící pár pořizoval krátce před ohnivou nehodou. Kromě toho také nezapomněla přivítat desetitisíce nových fanoušků, které paradoxně získala právě díky nehodě, po které vzrostl zájem o její osobu více než kdy dřív.

„Člověk si urovná priority a začne si vážit věcí, které dosud byly samozřejmostí. Od prvního dne se nejvíc těším na svoji postel. A až se probudím vedle svýho dokonalýho přítele, který mi je tou největší oporou... Už mi všichni chybíte. Tak mi držte palce, ať je to co nejdřív,“ svěřila se se svými pocity Týnuš, z jejíchž slov vyplývá, že už se nemůže dočkat, až bude moct domů. Kdy to ale přesně bude, záleží stále na průběhu její léčby.
 

Autor: bin

Diskuze