Týnuš Třešničková více jak týden od popálení: Zveřejnila první fotky z nemocnice!

Známou Českou youtuberku Týnuš Třešničkovou (22) a jejího přítele popálil na dovolené v Istanbulu výbuch během kuchařské show v restauraci světoznámého kuchaře. Nyní po více jak týdnu mlčení instagramová kráska zveřejnila první dvě fotografie.

6 fotek
Nikdo nemohl uvěřit tomu, že se něco tak otřesného stalo právě jí. Krásná a mnoha lidmi obdivovaná hvězda českého YouTube a Instagramu Týnuš Třešničková byla minulý týden ve čtvrtek večer během ohnivé show ve vyhlášené restauraci vážně popálena a skončila v nemocnici.

Nakonec se po týdnu Týnuš ozvala na Instagramu, kde v instastories zveřejnila vzkaz pro všechny, kteří jí drželi palce. „Denně mi píšete tak velké množství zpráv, a proto bych všem ráda dala vědět, že jsem v nejlepších rukou doktorů a sestřiček a cítím se každý den lépe. Moc děkuji za tolik pozitivní energie, kterou mi posíláte. Měla jsem velké štěstí, že jsem ‚jen‘ popálená. Určitě to mohlo dopadnout mnohem hůř. Bála jsem se o svůj zrak apod. Vše je ale v naprostém pořádku, a pokud se vše bude hojit tak, jak má, vyváznu bez jakýchkoliv následků. Takže teď v istanbulské soukromé nemocnici na všem pracujeme,“ napsala na.

Nyní to vypadá, že se má zase o něco lépe. V pondělí 8. října oslavila narozeniny a v nemocnici dostala od personálu obrovský dort a ještě jeden menší od "nejmilejší" sestřičky. Právě dortíky byly prvními fotkami, které Týnuš Třešničková po osudném dni zveřejnila. Na fotografie samotné Týnuš si ale budou muset fanoušci ještě nějakou dobu počkat. Na jedné z fotografií je vidět jedině její zafačovaná ruka.

Trauma z popálení: Tady by Týnuš mohla najít naději
Popáleniny Týnuš Třešničkové vzbudily vlnu zlostných komentářů! Čím youtuberka hatery tolik provokuje?

Autor: mk

Diskuze