Starají se o ni

Týnuš Třešničková ukázala další FOTO z Turecka: Takhle si užívá v luxusní nemocnici!

Známou Českou youtuberku Týnuš Třešničkovou (22) a jejího přítele popálil na dovolené v Istanbulu výbuch během kuchařské show v restauraci světoznámého kuchaře. Zatímco se její přítel už vrátil do Čech, Týnuš je stále v turecké nemocnici.

5 fotek
Nikdo nemohl uvěřit tomu, že se něco tak otřesného stalo právě jí. Krásná a mnoha lidmi obdivovaná hvězda českého YouTube a Instagramu Týnuš Třešničková byla začátkem října během ohnivé show ve vyhlášené restauraci vážně popálena a skončila v nemocnici.

Fanoušci se o ni báli. Všichni trnuli hlavně z toho, aby neutrpěla velké popáleniny v obličeji. Naštěstí později přišly z Turecka informace o tom, že má Týna popáleniny nejvíce na hrudi a krku.

Později o svém stavu informovala na Instagramu sama Trešničková. „Vše se každým dnem lepší, obličej je na tom naštěstí úplně nejlépe a kromě umělých řas jsem to zase já. Zbytek těla bude ještě potřebovat pár týdnů do úplného uzdravení. Teprve potom plánuji návrat do ČR. Ještě jednou velké díky za obrovský příval pozitivní energie, kterou mi každý den posíláte,“ napsala.

Na nějakou dobu se ze sociální sítě zase zas odmlčela. V úterý 6. listopadu ale po delší době opět přidala několik instastories. V jednom se pochlubila zdravou snídaní, vedle které ležel i český výtisk časopisu Vogue. V dalších dvou přeje k narozeninám své sestře.

Je vidět, že na soukromé klinice v Istanbulu se o českou hvězdu sociálních sítí starají velmi dobře. Už dříve se Týnuš pochlubila výhledem, který má ze svého pokoje. Mnozí jí mohou takovou péči jen závidět.

Autor: mk

Diskuze