Smutné svátky

Týnuš Třešničková zůstane v turecké nemocnici i na Vánoce: Přiznala bolesti a psychické potíže

Známá česká youtuberka Týnuš Třešničková (22) doufala, že se na Vánoce vrátí z Turecka domů. Nakonec si ale v istanbulské nemocnici ještě bude muset nějaký čas poležet.

4 fotky
Podle přítele Viktora Hajíčka (33) měla youtuberka Týnuš Třešničková trávit vánoční svátky v teple domova v Čechách. Návrat z istanbulské nemocnice se však zatím nekoná. Rozsáhlé popáleniny se hojí pomaleji, než lékaři předpokládali. Youtuberka tedy bude muset přes svátky zůstat v turecké nemocnici upoutaná na lůžko. Tam leží už od září, kdy jí při nezvládnuté kuchařské show plameny popálily 35 % těla.

„Nebojte se, žiju. Bohužel se mi nevyplnilo mé jediné vánoční přání, a to být už na svátky zdravá a doma. Nicméně moc si vážím každé jedné zprávy od vás, vždy mě překvapíte, že jste na mne po takové době ještě nezapomněli. Za chvíli to budou 3 měsíce, co jsem tady v nemocnici, a bohužel nelze odhadnout můj návrat domů,“ napsala zklamaná Týnuš na Instagram.

„Přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost. Podle doktorů se ale vše hojí tak, jak má, a jsou s dosavadními výsledky spokojeni,“ pokračovala. „Vám bych chtěla popřát krásné svátky a hlavně: prožívejte každý den, každou chvilku naplno. Nikdy nevíte, co přijde zítra,“ dodala Třešničková.

V reportáži ve videu si můžete připomenout incident z istanbulské restaurace, kde při nezvládnuté kuchařské show plameny popálily 35 % Týnina těla

Autor: mk

Diskuze