Týnuš Třešničková - 1
Zdroj: Instagram
Z toho mrazí

Týnuš Třešničková ukázala děsivé popáleniny: Je to horší, než si kdo myslel! FOTO

Youtuberka Týnuš Třešničková (23), která v září při kuchařské show v Turecku utrpěla ošklivé popáleniny, je stále v turecké nemocnici. Nyní ukázala detailní záběry svých popálených rukou. Z toho jde mráz po zádech!

8 fotek
Několik měsíců strávila youtuberka Týnuš Třešničková v istanbulské nemocnici, kde se zotavuje z popálenin, které utrpěla během ohnivé show v restauraci světoznámého tureckého kuchaře.

Týnuš je v nemocnici déle, než všichni předpokládali. Tak dlouhé odloučení od rodiny a přátel pro ni jistě není jednoduché. „Přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost. Podle doktorů se ale vše hojí tak, jak má, a jsou s dosavadními výsledky spokojeni,“ napsala youtuberka před Vánoci na Instagram.

Týnuš je už šest měsíců odříznutá od zbytku světa. Ze zdravotních sestřiček na soukromé klinice si udělala nové kamarádky, které ji dodávají sílu. Nyní na Instagrma přidala fotografii, kde se sestřičkami stojí zády k objektivu a navzájem se objímají. „Holky, které jsou mi už 6 měsíců obrovskou oporou. Obdivuji jejich ochotu a pozitivní energii v každé situaci. I když jsem někdy protivná, vždycky se mi snaží pomoct a zlepšit mi náladu,“ napsala.

„Po pravé ruce je má fyzioterapeutka Irem, která se mnou tráví téměř každý den několik hodin. To díky ní jsem mobilní a můžu se téměř bez problémů hýbat. Byla tu pro mne od doby, kdy jsem pořádně neohnula některé prsty, nebo v žádném případě nezvedla ruce nad hlavu. No a mrkejte na druhou fotku. Původně jsem si ji chtěla nechat pro sebe, ale co, takhle teď prostě vypadají moje ruce,“ pokračovala youtuberka, jejíž ruce na tom nejsou zrovna dobře. Především na pravém zápěstí má kráska ošklivě seškvařenou kůži, která se ještě ani po půl roce nezahojila. Týnuš je však silná a s podporou svého okolí vše zvládá.

„Život mi často hází klacky pod nohy a já se ani tentokrát nevzdávám. Jsem v péči skvělých doktorů, s kterými pracujeme na zahojení veškerých ran, abych se v co nejlepším stavu mohla vrátit domů. Je náročné, být tak dlouho a daleko od svých blízkých, ale aspoň tu mám takovou moji druhou rodinku,“ pochvaluje si.

Chtěla zhubnout, ale kryolipolýza ji popálila
Trauma z popálení: Tady by Týnuš mohla najít naději

Autor: mk

Diskuze