Ozvala se

Týnuš Třešničková poprvé promluvila o ohnivém pekle v Istanbulu: Bála jsem se o zrak!

Známou Českou youtuberku Týnuš Třešničkovou (22) a jejího přítele popálil na dovolené v Istanbulu výbuch během kuchařské show v restauraci světoznámého kuchaře. Nyní se poprvé hvězda sociálních sítí ozvala svým fanouškům.

8 fotek
Nikdo nemohl uvěřit tomu, že se něco tak otřesného stalo právě jí. Krásná a mnoha lidmi obdivovaná hvězda českého YouTube a Instagramu Týnuš Třešničková byla minulý týden ve čtvrtek večer během ohnivé show ve vyhlášené restauraci vážně popálena a skončila v nemocnici.

Tragická nehoda dopadla pro Týnuš Třešničkovou a jejího přítele podnikatele Viktora Hajíčka opravdu zle. Youtuberku oheň připravil o to, díky čemu se stala tak slavnou - o bezchybný zevnějšek. Týnuš má mít podle informací z místa popáleniny II. stupně na 35 procentech těla. Jedná se zejména o oblast obličeje a hrudníku.

Fanoušci se o youtuberku báli. Doposud se k situaci pro TV Nova vyjádřila jen její matka. Avšak na Týnině Instagramu čekali netrpělivě víc jak týden na vyjádření všichni její příznivci. Teď konečně přišlo!

„Denně mi píšete tak velké množství zpráv, a proto bych všem ráda dala vědět, že jsem v nejlepších rukou doktorů a sestřiček a cítím se každý den lépe. Moc děkuji za tolik pozitivní energie, kterou mi posíláte. Měla jsem velké štěstí, že jsem ‚jen‘ popálená. Určitě to mohlo dopadnout mnohem hůř. Bála jsem se o svůj zrak apod. Vše je ale v naprostém pořádku, a pokud se vše bude hojit tak, jak má, vyváznu bez jakýchkoliv následků. Takže teď v istanbulské soukromé nemocnici na všem pracujeme,“ napsala na Instastories.

Fanoušci i další lidé, kteří Týnuš drželi palce, si jistě oddychli. Mnoho z nich spekulovalo o tom, jak hrozné by bylo, kdyby si kráska odnesla nějaké následky, například ošklivé jizvy.

Popáleniny Týnuš Třešničkové vzbudily vlnu zlostných komentářů! Čím youtuberka hatery tolik provokuje?
Trauma z popálení: Tady by Týnuš mohla najít naději

Autor: mk

Diskuze