Týnuš Třešničková s mámou
Zdroj: Instagram
Trpí v nemocnici

Týnuš touží po objetí. Mamince napsala dojemný vzkaz

Týnuš Třešničková (23) je v nemocnici od loňského září, kdy byla popálena při ohnivé show v Istanbulu. Sama nemá tušení, jak dlouho tam ještě bude. Čas si zpříjemňuje hledáním snímků, kde ji ještě nic netrápilo. Ku příležitosti Dne matek zveřejnila fotografie s maminkou a napsala jí dojemný vzkaz.

8 fotek
Chtěla se jen pobavit. Z toho důvodů Týnuš Třešničková vkročila do restaurace Nusr-Et Steakhouse, kde byla masivně popálena při ohnivé show. V tamní nemocnici už je přes sedm měsíců a stále ještě neví, kdy se vrátí domů.

Nijak nezastírá, že se jí stýská. Nejvíce jí pochopitelně chybí rodina a přítel. Smutek pocítila o to víc, když nastal Den matek. „Mrzí mě, že jí dnes nemůžu popřát osobně, takže vy utíkejte svým maminkám dát pusu, pokud můžete! Zavzpomínala jsem si alespoň trochu na následujících fotkách, tak mrkněte pro pobavení,“ napsala Týnuš na Instagram a dala tak své mamince najevo, jak moc ji postrádá.

Na nově zveřejněných snímcích ji můžete vidět jako malou holčičku s maminkou, ale i jako dospívající slečnu. Všichni fanoušci drží Týnuš palce, ať už se konečně navrátí do své vlasti. Soukromá nemocnice v Turecku je sice neuvěřitelně luxusní, ale doma je zkrátka doma.

Autor: Han

Diskuze