Taťána Kuchařová - 9
Zdroj: Profimedia
Příroda nebo ne?

Tyhle fotky dělí 10 let? Taťána Kuchařová je jiný člověk. Stojí za její proměnou plastičtí chirurgové?

Modelka Taťána Kuchařová (28) už je šťastně vdaná paní. Ale čím je starší, tím víc všichni pochybují o tom, že neprošla pod rukama plastických chirurgů.

8 fotek
Už deset let uplynulo ode dne, který bude už navěky nezapomenutelný nejen pro Táňu Kuchařovou, ale i celou Českou republiku. V roce 2006 totiž modelka uspěla na soutěži krásy Miss World, a stala se nejkrásnější ženou světa. Kdo by se však podíval na Tániny fotky z tohoto období, asi by váhal, jestli je to vůbec ona.

Za poslední roky totiž modelka prošla velkou změnou - větší a kulatější nos, plnější rty nebo bujnější dekolt. A ruku na srdce, člověk se sice s přibývajícími roky mění, ale až tak? Takové změny se prostě od přírody nestávají. A tak není divu, že modelku řada lidí podezřívá z toho, že si nechala některé části těla upravit.

Táňa se takovým obviněním ale brání a vždycky tvrdila, že nic takového nepodstoupila. Těžko říct, komu věřit, protože dnes je z modelky opravdu jiný člověk. Brání se právem nebo tají "kosmetické úpravy", aby jí jako Miss World lidé neodsoudili? Pravdu zná jen ona sama.

Autor: lor

Diskuze