Selfie - 1
Zdroj: Twitter
Srandisté

TYHLE FOTKY BAVÍ: Rodiče dokonale parodují fotky svých dětí! Budete z nich brečet smíchy

Těmto několika rodičům opravdu nechybí smysl pro humor. Nafotili se ve stejných selfie pózách jako jejich děti. Tyto fotografie vás zaručeně rozesmějí.

12 fotek
Špulení rtíků do fotoaparátu, selfie fotky v zrcadlech na WC, fotky z výšky a spousta dalších póz, které jsou typické pro focení dnešní generace. Starší rodiče nemají mnohdy pro takové druhy fotek pochopení a jen překvapeně sledují, co za fotky jsou schopni jejich ratolesti umístit na sociální sítě.

Některým rodičům dokonce vadí, že se takto jejich děti fotí, mají strach z všemožných pedofilních existencí, na které je možné dnes narazit přes internet, a tak focení svým dětem zakazují. To ale rozhodně není případ těchto několika rodičů, kterým rozhodně nechybí smysl pro humor.

Tito rodiče si pěkně vystřelili ze svých potomků. Když uviděli selfie fotky svých dětí, neváhali a nafotili se ve stejných pozicích a srovnání pak zveřejnili na internetu. Selfiečka v podání starších rodičů vypadají hodně bláznivě, bizarně a komicky. Člověk si až říká, že pro takové druhy fotek by mělo být věkové omezení. Faktem ale zůstává, že těmto rodičům opravdu nechybí smysl pro humor. A co vy, zkusíte něco podobného se svými rodiči?

Autor: mic

Diskuze