To už je moc

TOHLE SI NEZASLOUŽILA! Tvrdá slova na adresu Dary Rolins: Lidi tě zakopou pod černou zem!

Dara Rolins (45) a Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus spolu netvoří pár už nějaký ten pátek. Sice to chvíli vypadalo na příměří, ale do války se teď pustili rapperovi fanoušci, kteří Daru rozhodně nešetří.

5 fotek
„Přemýšlím a nemůžu si vzpomenout, co jsem vám to dnes chtěla povědět. Hm, teda nic důležitého. Tak už jen, na sklonku dne – mějte hezký večer,“ napsala Dara na Instagram k jedné ze svých posledních fotek, kde má na sobě stříbrnou flitrovanou kapuci.

Její příspěvek je naprosto neškodný, ovšem někteří příznivci jejího bývalého partnera si text pod fotkou vyložili po svém. „Tak nepřemýšlej a už přestaň! Myslím, nebejt toho Instagramu, za pár dní se z toho zblázníš! A zhroutíš! Přehnané a trapné svým způsobem. Můj názor!“ napsal uživatel sociální sítě jménem Martin v komentářích.

Dara Rolins na slova komentujícího reagovala: „Martínku, a co tě žere? Tak mě přepni, vypni, ideálně se starej o sebe a o lidi, kteří tě nevytáčejí do modra jako já. A máš klid,“ setřela ho Dara a její fanoušci se postavili na její stranu.

Další lidé si zase všimli, že se Rolins na snímku neusmívá. Někteří si to vyložili tak, že smutní kvůli rozchodu s Rytmusem. „Daro a tebe něco žere, ale v každé řiti. Vždyť jen přeješ Jasmině krásný život s Patrikem a pod tím je naje*aných fotek – ty, Patrik na zádech tvoji Lauru, potom aspoň pětkrát fotky s Patrikem. Když poslouchám, jak jim to přeješ, je mi na nic,“ vyčetla jí žena jménem Vierka.

„Vždyť ty jsi už chorá, dej se léčit, svoje myšlenky o Patrikovi už nech doma, a když chceš vzpomínat, otevři šuplík, vyndej fotky a zase je pak schovej,“ pokračoval zase někdo jiný. Nejhorší slova ale padla od člověka, který zpěvačku snad přímo nenávidí. Jeho slova jsou velmi hrubá a tvrdá. „Jsi zlá osoba, jen ten tvůj násilný úsměv je už na prd. Ty máš jediné štěstí, že jsi zpěvačka, jinak tě lidi, za to, co děláš, zakopou pod černou zem," stálo v komentáři.

Taková slova si zpěvačka jistě nezaslouží. Někteří lidé by si občas měli zamést před vlastním prahem, než začnou někoho takto bezdůvodně slovně napadat. Ale jak to tak dnes chodí, v komentářích je každý "machr".

Jak se bránit kyberšikaně?
VAŠE PŘÍBĚHY: Kyberšikana mne skoro dohnala k sebevraždě

Autor: mk

Diskuze