Simona Krainová a Rytmus - 1
Zdroj: Instagram
To si za rámeček nedá

Tvrdá slova: Krainová se zastala Dary a ostře se pustila do Rytmuse!

Od té doby, co svůj vztah Rytmus s Jasminou Alagič přestali tajit, se začaly dít věci! Rapper začal na sociální síti psát výlevy, které naštvaly nejen jeho bývalou lásku Daru Rolins, ale i mnoho fanoušků a známých osobností.

7 fotek
Rytmus psal o vztahu s Jasminou, jakoby pro něj sedm let po boku Dary Rolins nic neznamenalo. To se nelíbilo ani kamarádce Dary, modelce Simoně Krainové, která před časem na Instagram pod vyjádření zpěvačky napsala: "Je*e mu!"

Nyní modelka o celé situaci promluvila pro server Pluska.sk. Myslím si, že některým lidem sice nechybějí hodinky, ale chybí jim takt. To je jediné, co chci k tomu říct! Chápu i to, že se někdo může zamilovat, a přeju jim to. Ať si každý dělá, co chce, ať jsou šťastní, ať mají padesát dětí, ať si každý žije. Jen si myslím, že slušně vychovanému chlapovi by neměl chybět takt. A ten mi zde chybí. Ať je to jakkoliv, myslím si, že nemůže být tak hloupý, aby nevěděl, že to té ženě může ublížit. Jakékoliv vyjadřování lásky k nějaké jiné ženě je sice pochopitelné, ale ne tři minuty potom, co se rozešel se svou životní láskou. Zdá se mi to prostě komické, ale vlastně asi nic jiného by jsem od něho nečekala," řekla Krainová.

Autor: mk

Diskuze