Iva Pazderková
Zdroj: TV Nova
Překvapivý výběr

Žena mnoha tváří Iva Pazderková práskla, kterou z proměn by si nechala napořád! To neuhádnete

Svérázná a talentovaná blondýnka Iva Pazderková (36) toho v show Tvoje tvář má známý hlas předvedla za celých deset týdnů více než dost. Která z proměn jí sedla tak, že by ji vyměnila za svůj aktuální zevnějšek? Tomu se ani nechce věřit!

8 fotek
Show Tvoje tvář má známý hlas je u konce. Alespoň první řada. Iva Pazderková se díky svým fascinujícím výkonům probojovala až do samotné finálové čtyřky. To, že skončila "bramborová", jí ale vůbec nemusí trápit, a také ani netrápí. Soutěžící od začátku říkali, že jim nejde o výhru, ale o to si tuhle jedinečnou show užít a především pobavit televizní diváky. Navíc sama Iva, těsně před finálovým vystoupením jako Gloria Gaynor s písní 'I will survive', prohlásila, že se cítí na krásné čtvrté – bramborové místo.

Nebojácná Iva za všech deset kol vystřídala mnoho od sebe se lišících charakterů. Uznejte sami – co má společného například Susan Boyle a Pharell Williams? Prakticky nic! I přesto Iva oba výkony napodobila na jedničku a s přehledem si s různorodými proměnami poradila. Největší úspěch však sklidila za Pink, kde měla nesmírně náročnou, až nebezpečnou choreografii. Po tomto vystoupení si z Ivy dělal Ondřej Sokol legraci celé týdny. Hodnotil stav jejích modřin, odřenin a strupů, což jsou následky právě z náročného tréninku vystoupení Pink. Ve finále jako "cenu útěchy" dostala Iva od Ondry kompenzaci v podobě jí proslulých "gatěk a šprndy".

Sama Iva zhodnotila konec show těmito slovy: "Jsem strašně unavená... Jsem strašně šťastná, že to končí, a jsem strašně nešťastná, že to končí." A která ze všech deseti proměn Ivě nejvíce sedla? "Setkala jsem se s tím, že když jsem byla za Toni Braxton, říkali mi ostatní soutěžící, že takhle mám zůstat navždycky. To by bylo dost nepraktické. Já jsem se ale nejlépe cítila v Kurtu Cobainovi, to bylo nejpohodlnější," zhodnotila Iva. Její vyjádření nakonec není ani tak překvapivé. Pohodlné oblečení, kytara v ruce, neupravené vlasy, prostě pohodička rockera, která nezahrnovala náročné nástřiky barev, vysoké podpatky, létající manévry, ani kolečkové brusle.

Autor: bin

Diskuze