Milan Peroutka a jeho fobie z mládí - 1
Zdroj: TV Nova
Už v neděli na Nově!

TVOJE TVÁŘ se blíží do finále: Milan Peroutka prozradil fobii z mládí!

Už v neděli vysíláme jedenáctý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Jedná se o semifinálový díl, ze kterého vzejde čtveřice finalistů, kteří budou příští týden bojovat o vítězství.

4 fotky
Už tuto neděli nás čeká osm skvělých vystoupení. Jedno z nich předvede i talentovaný Milan Peroutka. Divákům se představí s duetem Time To Say Goodbye, během něj čeká na diváky jedno velké překvapení.

Mimo to Milan Peroutka prozradil svoji fobii z dětství. Když byl malý, navštívil s babičkou na Mallorce místní delfinárium. Na místě ale zjistil, že z delfínů má velký strach a bál se, aby ho v rámci show nevybrali a on s nimi nemusel plavat. Naštěstí tento strach během let zcela vymizel.

Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Více informací na Nova.cz

Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.
 

Autor: niž

Diskuze