TVOJE TVÁŘ: Patrik Děrgel šokoval proměnou v Marlen Dietrich! - 1
Zdroj: TV Nova
To je pecka

TVOJE TVÁŘ: Patrik Děrgel šokoval proměnou v Marlen Dietrich!

Diváci už dnes večer budou mít možnost sledovat třetí epizodu premiérové páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát svou proměnou bude naprosto šokovat herec Patrik Děrgel.

7 fotek
Ten se promění v herečku a zpěvačku německého původu Marlen Dietrich. S jejím rodným jazykem měl podle svých slov velký problém. „S němčinou jsem na tom hodně bledě, nikdy v životě jsem tímto jazykem nemluvil. Při tomto vystoupení jsem dokázal říct nejvíc německých slov za minutu a myslím, že to byl můj vrchol,“ prozradil Patrik Děrgel.

„V rámci této proměny hodně zafungovala aplikace silikonového čela, kterou jsme schovali obočí a spolu s parukou a líčením z Patrika byla docela pohledná dáma,“ říká hlavní maskérka Adriana Bartošová.

Kromě Patrika Děrgela diváci uvidí Jitku Schneiderovou, Jana Révaie, Roberta Jaškówa, Michaelu Badinkovou, Terezu Maškovou, Vojtu Drahokoupila a Evu Burešovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v dnes od 20:15 na Nově.

 

Autor: bin

Diskuze