Tvoje tvář má známý hlas: Milan Peroutka jako Ed Sheeran - 2
Zdroj: TV Nova
Zrzavý a pokérovaný

TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka jako potetovaný Ed Sheeran! Co dalo maskérům zabrat?

Už v neděli uvidí diváci devátý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Opět na ně čeká osm dokonalých vystoupení a proměn, na kterých poctivě všichni soutěžící celý týden pracují. S naprosto odzbrojující proměnou se tentokrát představí Milan Peroutka.

5 fotek
Milan se v neděli převtělí do charismatického zpěváka s obrovským množstvím tetování Eda Sheerana. „Musím říct, že ta písnička je hodně těžká. Nejdříve se tam totiž zpívá nízko a potom se přechází do falzetu. Tak uvidím, jak to dám,“ prozradil Milan Peroutka.

Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: „Na této proměně bylo nejvíce pracné vytvořit na Milanově těle zcela identická tetování, kterých má na sobě Ed Sheeran opravdu hodně. Práci nám dal i výběr paruky, které se musela přesně upravit. Nakonec jsme nalepili zrzavé vousy a dokonalá proměna byla na světě.“

Kromě Milana Peroutky diváci uvidí Martina Dejdara, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Marthu Issovou, Tatianu Vilhelmovou a Markétu Konvičkovou, kteří se každý týden představují v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a soutěží o finanční výhry pro dobročinné účely.

Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Více informací na Nova.cz

Autor: niž

Diskuze