TVOJE TVÁŘ - Proměna v lesby a divoká líbačka - 2
Zdroj: TV Nova
Žhavá podívaná

Proměna v lesby: Divoká líbačka Bereniky Kohoutové a Markéty Konvičkové vás pěkně rozpálí!

Diváci už v sobotu večer budou mít možnost sledovat čtvrtý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Jedním z řady skvělých vystoupení bude i duet Bereniky Kohoutové a Markéty Konvičkové, která zazářila ve třetí řadě.

7 fotek
Berenika s Markétou vystoupí jako legendární ruské lesbické duo T.A.T.U. Obě dvě se do své role vžijí na sto procent a dokonce proběhne i vášnivé líbání, kterým byly obě zpěvačky z T.A.T.U proslulé.

„Rozhodně se na to s Markétou moc těšíme. Poctivě jsme se na toto vystoupení připravovaly. Na závěr nás čeká polibek, tak jsme zvědavé, jak to klapne,“ směje se Berenika Kohoutová. „Tato proměna nepatřila k těm nejnáročnějším. Berenika i Markéta jsou krásné dívky, takže stačilo zvolit vhodné líčení i paruky a proměna byla na světě,“ prozradila hlavní maskérka Adriana Bartošová.

Kromě Bereniky Kohoutové a Markéty Konvičkové diváci uvidí Dalibora Gondíka, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Jana Maxiána, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:20 na Nově.

Autor: niž

Diskuze