Hana Holišová
Zdroj: facebook.com
Hvězda světového formátu

Krásné vyjádření Hanky Holišové. Po přečtení tohoto vzkazu nezůstane oko suché!

Premiérová řada show Tvoje tvář má známý hlas je u konce. Konec sobotní porce zábavy těžce nenesou zdaleka jen diváci. Hanka Holišová (35) popsala své emoce, a zveřejnila pro fanoušky na sociální síti i děkovnou fotku.

9 fotek
Konec dobrý, všechno dobré. Tak tímto klišé by se dal stručně vystihnout závěr soutěže Tvoje tvář má známý hlas, která bavila v sobotu večer milióny diváků. Nevídaný úspěch celosvětové show prožívaly i její hvězdy, které se svých vystoupení zhostily skutečně s velkou grácií.

Největším překvapením hlavně pro diváky byla seriálová Veronika Maléřová z Ulice – herečka Hanka Holišová. Hvězda pocházející z Brna šokovala pravidelně svými výkony nejen diváky, ale i celou porotu. To, jak dokázala skloubit zpěv a tanec a ještě u toho byla kolikrát nesmírně sexy, to všechny dostávalo do kolen tak, že Hanka nejen vyhrála dvě z celkových devíti kol, ale hlavně se stala absolutní vítězkou celé soutěže.

Díky tomu vyhrála velký finanční obnos nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek. Hanka parádními výkony získala pro nemocné děti skutečně úctyhodnou částku. Po vítězství napsala na svůj facebookový profil upřímný vzkaz: "Je to KRÁSA přátelé!!! Dohromady krásných 200 000 Kč pro Krtka!, krásná setkání se skvělými lidmi, kolegy a neskutečnými profíky. Krásné zprávy od vás všech – úžasných fanoušků, kteří mě neskutečně podporovali i ve chvílích, kdy mi nebylo do zpěvu. Zkrátka krásný zážitek, na který nezapomenu. I díky Vám to bylo takové a já z celého srdce děkuji. Děkuji moc všem svým blízkým a svému dream teamu Janice Kolářové a Michalovi Zerzanovi za trpělivost a energii, kterou mi věnovali :) S láskou Vaše H.H.," vyjádřila se Hanka. Ke vzkazu přidala i snímek, kde jí to skutečně sekne! Ostatně jako vždy...

Autor: bin

Diskuze