Už v sobotu

TVOJE TVÁŘ: Jan Révai šokoval svou proměnou v Jamajčana! FOTO

Už v sobotu večer pokračuje na obrazovkách televize Nova show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci budou mít možnost sledovat desátou epizodu, ve které opět uvidí dalších osm proměn.

6 fotek
Tentokrát maskéři odvedli dokonalou práci na herci Janu Révaiovi, který se divákům představí jako Inner Circle. Jeho proměna trvala několik hodin a výsledek byl dokonalý. Nikdo z jeho kolegů ani ostatních členů štábu nemohl poznat, kdo se pod maskou skrývá. „Budu zpívat letní hit, reggae. Jsem z toho trochu nervózní, ale tak trošku doufám, že se schovám za masku a nějak to půjde,“ prozradil Jan Révai.

Kromě Jana Révaie diváci uvidí Terezu Maškovou, Jitku Schneiderovou, Roberta Jaškówa, Patrika Děrgela, Vojtu Drahokoupila, Michaelu Badinkovou a Evu Burešovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:15 na Nově. Předchozí edpizodu můžete zdarma zhlédnout na video-portálu Nova Plus.

Autor: mk

Diskuze