Specialisté - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Už aby to bylo

TV Nova přichází s novým kriminálním seriálem. Diváci se na něj mohou těšit už v lednu!

Televize Nova navazuje na úspěšnou tradici kriminálních příběhů a přichází s novým lokálním seriálem s názvem Specialisté. Krimi seriál se na obrazovkách TV Nova objeví hned v úvodu příštího roku.

3 fotky
Tým čtyř vyšetřovatelů v čele s Davidem Prachařem se v každém díle musí potýkat s nejrůznějšími kriminálními případy. O spravedlnost se po boku Davida Prachaře postarají Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek a Marek Adamczyk. Vedlejší role si v seriálu zahrají Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Kubařová a další. Specialisté se kromě vyšetřování budou potýkat také s radostmi i strastmi soukromého života. Napínavé a emocionální příběhy Specialistů budou moci diváci sledovat od ledna příštího roku.

„Po divácky úspěšné Kriminálce Anděl a Policii Modrava jsme se rozhodli investovat do dalšího formátu s kriminální zápletkou. Pevně věřím, že moderní pojetí a propojení vyšetřování se soukromými životy hlavních hrdinů u diváků sklidí i tentokrát velký úspěch. Celý seriál je točen v autentických reálech Prahy, úvodní díl jsme natáčeli na velmi rušném místě, ve třech ulicích v pražském centru, v klenotnictví, ale i v pronajaté tramvaji. Mám radost i ze zajímavého hereckého obsazení a osobně se na Specialisty moc těším,“ prozradila Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Kriminální seriál Specialisté uvidí diváci na obrazovkách TV Nova v lednu 2017.
 

Autor: bin

Diskuze