Zdroj: Prásk!
Hvězdy prozradily dost

TV Nova pořádala konferenci: Velká láska, nové projekty, spodní prádlo Dany Morávkové... Co vše se řešilo?

11. 2. 2018

Blesky fotoaparátů, rozhovory, bublinky jako welcome drink a hvězdná vystoupení. Tak to vypadá, když televize Nova pořádá konferenci. A na ní samozřejmě nemůžou chybět ani novácké hvězdy. Ty nám při rozhovoru prozradily nejen, co je čeká v jarní sezóně, ale taky byla řeč o velké lásce nebo třeba spodním prádle Dany Morávkové.

Přišly stovky hostů. Jedna hvězda vedle druhé - Bára Štěpánová, Dana Morávková, Milan Peroutka, Ilona Svobodová, Ondřej Novotný a další a další... O luxusní start se postarala, vám jistě dobře známá, Ema Drobná, které TV Nova změnila radikálně život poté, co se stala vítězkou pěvecké soutěže SuperStar.

Prodává svá alba, koncertuje s kapelou. Hudba se jí zkrátka stala koníčkem ale i živitelem. A koho má vedle sebe? Trochu jiná image - ale pořád je to on! Štěpán Urban, který skončil v SuperStar hned za Emou. Není to ale jen kolega z branže! SuperStar dala Emě kromě popularity také lásku.

O nejemotivnější vystoupení se postarala Katarína Knechtová, která bude mít právě v Superstar nezaměnitelnou roli – porotce.

Ovšem tohle není jediné, TV Nova představila na jarní sezónu hned několik projektů. Robinsonův ostrov, Dáma a král, Malé lásky, Specialisté a také nové díly vašich nejoblíbenější pořadů - Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2! V nich uvidíte své oblíbené stálice, ale i nováčky...

Kdo další přišel? Podívejte se na VIDEO výše.

Autor: mk

Diskuze