Norah Wood a Dan Peterson - 16
Zdroj: facebook
Přátelství v každém věku

Truchlící vdovec potkal v obchodě 4letou holčičku. Když pronesla tuhle větu, změnilo mu to život!

Některá přátelství jsou na celý život, jiná jsou zase krátká, ale přesto znamenají strašně moc. Jen málokoho by asi napadlo, že nejlepšího přítele může potkat třeba i v 82 letech.

7 fotek
Tento příběh patří k těm, které vás opravdu zahřejí u srdce. Norah Wood je čtyřletá dívka z Georgie z USA, které se ujal vdovec Dan Peterson (82) poté, co se setkali v obchodě s potravinami.

Danova manželka zemřela před šesti měsíci, a tohle sladké přátelství pro něj znamená, že má nějakou společnost, která ho bezpochyby drží nad vodou. Když Norah potkala Dana v obchodě, řekla mu: „Ahoj, starý muži, dnes mám narozeniny.“

To Dana velmi dojalo a zeptal se jí, kolik jí je let. Pak si spolu udělali fotku a od té doby se navštěvují pravidelně. V té době Dan trpěl depresí a úzkostmi, ale nyní říká, že náhodné setkání a následné přátelství ho opravdu rozveselilo a znamená pro něj strašně moc. Jejich příběh nyní koluje po internetu a dojímá lidi různého věku. Je krásné, jak jsou děti bezprostřední a dokážou přinášet člověku tolik radosti.

Autor: niž

Diskuze