Callista Jane Williams - 1
Zdroj: Instagram
Vzácný úkaz

Trpěla při sexu šílenou bolestí, se kterou si lékaři nevěděli rady. Pak jeden odhalil vzácnou diagnózu!

Callista Jane Williams trpěla při styku takovými bolestmi, že se rozhodla řešit to s lékaři. Byla u desítek doktorů, ale nikdo si nevěděl rady. Až jedno vyšetření ukázalo, čím jsou bolesti způsobeny.

Callista poprvé problém objevila ve svých 12 letech. Tehdy se snažila do vaginy zavést tampón, jenže jí to příšerně bolelo. Lékař ale při vyšetření nic zvláštního nezaznamenal. Když pak začala o několik let později dívka sexuálně žít, setkala se znovu s nesnesitelnou bolestí.

Po pokusech bolest přetrpět a zvyknout si na ni, pochopila, že to takhle dál nepůjde. Podle deníku Daily Mail mohla mít sex s přítelem jen tehdy, když byla opilá, protože jen tak necítila tu šílenou bolest. Nechtěla to ale takhle nechat, a tak navštívila mnoho specialistů. Jenže i tak si žádný nevěděl rady. Až jedno z mnoha vyšetření odhalilo, co mladou ženu trápí. Jde o velmi vzácnou diagnózu.

žena trpěla syndromem zvaným congenital neuroproliferative vestibulodynia, což znamená, že má nervy ve vagině až třicetkrát citlivější než ostatní ženy. A právě kvůli této velké citlivosti cítila celé roky takovou bolest. Když byla diagnóza konečně jasná, podstoupila mladá módní stylistka operaci, během které jí byla odstraněna z vaginy přecitlivělá část. Tu nahradily tkání z jiné části těla. Teď už si užívá sex bez bolesti a podle vlastních slov je úplně nadšená, jaké fyzické potěšení jí to konečně přináší.
 

Autor: bin

Diskuze