Už je na světě

Tři týdny nezvěstný Bob Klepl už se ukázal! Kde celou dobu byl?

Po ošklivé nehodě na skútru vyvázl herec Bob Klepl (60) s třemi zlomenými žebry a propíchnutou plící. Později zmizel a nikdo netušil, kde je. Teď se herec konečně objevil.

4 fotky
Bob Klepl měl sice po nehodě na skútru ošklivá zranění, ale už dva týdny po ní stál zase na jevišti. Krátce na to ale kolaboval a pak náhle zmizel neznámo kam! Dokonce měl dlouhou dobu vypnutý mobil.

Podle informací Blesku měl Klepl fotit do charitativního kalendáře Proměny. To bylo ale nakonec zrušeno. „Nezlobte se, nemám oprávnění vám k tomu cokoli říkat,“ odmítla Blesku podat vysvětlení produkční projektu. „Focení bylo pro mne zrušeno z neznámých důvodů,“ sdělil zase PR manažer Vojtěch Frant. „Vůbec nevím, co s ním je. Nemůžu se mu dovolat,“ řekla Blesku Kleplova herecká kolegyně Alice Bendová (44). Po kolapsu nehraje herec nehrál ani v divadle.

Nyní se ale herec, o kterém nic nevěděli ani jeho přátelé, konečně objevil! Celou dobu se doma dával dohromady, odpočíval a vypnul si mobil, aby ho nikdo nerušil. Zotavování ale zřejmě včera skončilo. Plný sil zářil v divadelní hře Líbánky na Jadranu.

Autor: mk

Diskuze