Pavel Trávníček
Zdroj: Profimedia/TV Nova
Má radost

Tři oříšky pro Popelku se vrací v čele s Pavlem Trávníčkem! Za roli dostane pořádný balík

Mysleli jste si, že pokud budete chtít vidět Pavla Trávníčka (67) v Popelce, budete si muset pustit filmové zpracování z roku 1973? Omyl! Je tu nová Popelka, za kterou herec obdrží nemalé peníze.

7 fotek
Všichni příznivci pohádky Tři oříšky pro Popelku se mohou radovat. A zvláště ti, kteří fandí herci Pavlu Trávníčkovi. Ten totiž bude hlavním tahákem tohoto legendárního příběhu. Nemusíte se ale děsit, že by šlo o nějaký filmový remake, který byste měli tendenci srovnávat s původní verzí a nakonec byste stejně usoudili, že klasika byla a vždy bude zkrátka klasika.

V tomto případě jde totiž o divadlo! Ano, čtete správně. V tomto roce se Popelka dočká divadelní verze a Pavel Trávníček má být největším lákadlem. „To, že se tento projekt připravuje v Česku, mi dělá nesmírnou radost. Tahle pohádka je pro mě velkým mezníkem v životě,“ svěřil se deníku Aha! Pavel.

Není nutné se ale děsit, že by snad ještě ve svém věku hrál roli nezkušeného prince, toho scénáristé zatím nevybrali. V této roli by sám nejraději viděl svého syna Pavla Dytrta (26). A kdo by měl podle něj ztvárnit Popelku? „Jako Popelka by se mi líbila Natálka Grossová. Ona i Pavel jsou velmi talentovaní a myslím, že by jim to spolu moc slušelo,“ řekl narovinu herec. Kdo bude kromě něj v připravovaném představení, jehož režie se ujal Filip Renč (52), hrát, dosud není jisté.

Samotný Trávníček si ale za svou roli přijde údajně na částku mezi 10 až 13 tisíci za představení. Když si tedy spočítáte, že se jich má po celé republice odehrát 43, znamená to, že za celý projekt utrží přibližně půl milionu korun. Pokud se ptáte, kdy bude divadelní Popelka k vidění, tak si budete muset ještě počkat. Premiéra je naplánovaná až na říjen.

 

Autor: bin

Diskuze