SuperStar: Život v hrůzostrašných podmínkách! - 5
Zdroj: TV Nova
Kdo uspěl?

Třetí casting SuperStar byl velmi pestrý: Soutěžící původem z mnoha zemí a dokonce jeden starý známý

10. 3. 2018

V třetím castingu SuperStar se opět před porotu postavilo mnoho nadějných zpěváků, ale i několik těch ne moc dobrých. jak uspěli před porotou?

30 fotek
Tento díl byl velmi multikulturní. Mnoho účinkujících mělo kořeny v zahraničí a někteří dokonce ze zahraničí přijeli jen kvůli cestingu – podobně jako Valéria Polčová. Ta dorazila až z Malty.

Jeden ze soutěžících byl také Tomáš Tran, který se narodil ve Vietnamu, ale v Čechách žije už 15 let. Před porotou vystoupil v doprovodu své kytary. Byl nervózní a ještě k tomu nemocný. Nakonec ale obstál a postoupil.

Další zemi zastupovala sympatická a veselá Mariia Boichenko původem z Ruska, aktuálně žijící v Praze. Ta porotce dostala už při svém příchodu, když zamňoukala jako kočka. Porota jí dala dvakrát ano a dvakrát ne. Nakonec rozhodl ten, koho CD si před vstupem před porotu vybrala.

Kořeny napůl z Ameriky a napůl z Liberie měla další účastnice Melody Krotká. Její jméno je zvučné, ale co její hlas? Porotu bohužel vůbec nepřesvědčila a to ani anglickou ani českou písničkou od Heleny Vondráčkové.

Ukázal se i jeden starý známý – zpěvák od Prašné brány Tibor Ištok. Palo Habera si na něj dobře pamatoval z jednoho z předešlých ročníků. Ben Cristovao si ho zase pamatoval právě od Prašné brány. Tam se mu Tibor moc líbil. Zůstal Ben i nadále jeho fanouškem, nebo ho Tibor svým výkonem naopak zklamal?

Další známou tváří, která se objevila na castingu, byla finalistka SuperStar Míša Nosková. Nebojte se, Míša se nepřihlásila znovu jako soutěžící, přišla podpořit svého manžela Ondřeje Bábora. Uvidíme, jestli se dostane tak daleko, jako kdysi jeho milovaná Míša.

Pokud jste třetí castingový díl SuperStar 2018 ještě neviděli, najdete ho na NovaPlus.

Autor: mk

Diskuze