Tomáš Řepka, Kateřina Kristelová - 1
Zdroj: Profimedia
Jde do tuhého

Trestní stíhání Řepky a Kristelové zahájeno! Policie má proti nim jasné důkazy

19. 3. 2018

Dlouho se o tom spekulovalo a jediný, kdo byl přesvědčený o jejich vině, byla bývalá manželka fotbalisty Řepky (44) Vlaďka Erbová (36). Kauza, ve které měl Tomáš Řepka s přítelkyní Kateřinou Kristelovou (38) pošpinit její jméno, nabírá na obrátkách...

7 fotek
Před několika měsíci se na internetových stránkách s nabídkou erotických služeb objevil inzerát, ve kterém se nabízela modelka a bývala manželka fotbalisty Řepky Vlaďka Erbová. Po zveřejnění inzerátu začaly modelce totiž chodit oplzlé nabídky od mužů, kteří skutečně věřili tomu, že inzerát zveřejnila ona sama.

Modelka měla od začátku podezření, že inzerát byl výmyslem právě Řepky a jeho současné přítelkyně Kristelové. Až teď se ale podle informací deníku Blesk objevily pádné důkazy, které poukazují na to, že Řepka s Kristelovou jsou skutečně iniciátory celé této kauzy. On to ale samozřejmě popírá. „To je nějaký nesmysl. Vůbec nevím, o co jde. Kauzu jsem zaregistroval, ale že bych s ní měl něco společného, tak to je kravina. Jestli mě někdo obviňuje, budu to muset předat právníkům,“ řekl tehdy naštvaný Řepka.

Důkazy ale mluví jasně. Blesku se podařilo dostat k dokumentům od policie, která vypátrala, kde došlo ze strany Řepky a Kristelové k zaplacení erotického inzerátu. Výpisy z účtu ukázaly, že k platbě mělo dojít v jisté bance v Praze 4. „Dle poskytnutého kamerového záznamu byli při placení inzerátu jednoznačně ustanoveni podezřelý Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová, kdy Kristelová drží v ruce mobilní telefon a dává pokladníkovi pokyny k platbě. Řepka následně poplatek uhradí bankovkami 2 x 500 Kč, 1 x 200 Kč a mincí 10 Kč. Po platbě byl inzerát dne 19. 9. 2017 v 10:46 hod. zveřejněn na stránkách,“ stojí mimo jiné v usnesení o zahájení trestního řízení.

Navíc v době, kdy Řepka s Kristelovou byli v hotelu Legere v Lucembursku, chodily z IP adresy tohoto hotelu odpovědi na vzkazy zájemců o erotické služby Vlaďky Erbové. „Vzhledem k tomu, že prověřováním zjištěné a odůvodněné skutečnosti nasvědčují tomu, že byl spáchán trestný čin a že ho spáchaly určité osoby, policejní orgán rozhodl o zahájení trestního stíhání Tomáše Řepky a Kateřiny Kristelové,“ píše se údajně v dokumentu, který má v rukou policie.

Kristelová: Svatba s Řepkou jedině s předmanželskou smlouvou!

Autor: bin

Diskuze