Týnuš Třešničková
Zdroj: Instagram, Instagram/Týnuš Třešničková
dlouhé čekání

Třešničková poprvé od nehody ukázala obličej! Proč ho tak dlouho skrývala?

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) se po dlouhé době rozhodla na svůj instagram zveřejnit fotografii svého obličeje. Dosud přidávala spíše vzpomínkové snímky nebo ukázala ruce, které má popálené od loňské nehody v Istanbulu, kde se stále nachází. A pobyt na sluníčku jí velmi prospívá. Na nové fotce vypadá spokojené a opět jí to slušelo.

Už skoro devět měsíců se nachází Týnuš Třešničková v nemocnici v tureckém Istanbulu, kam se dostala poté, co byla během jedné ohnivé show popálena. Jelikož jí lékaři ještě nechtějí pustit domů, musí každý den vymýšlet, jak si pobyt na lůžku zpříjemnit.

 

Například čte, povídá si se svými kamarádkami, které si našla v nemocnici, nebo přidává příspěvky na instagram a fanoušky informuje o tom, jak se jí v Turecku daří.

 

7 fotek

 

V sobotu poprvé od nehody zveřejnila fotografii svého obličeje, kterou doplnila i vzkazem. "Udělaly jsme si s maminkou, babičkou a ségrou holčičí den," napsala Třešničková.

 

Dále také dodala, že si konečně mohla užít líčení, a proto se s ním chtěla pochlubit i veřejnosti. "Alespoň na chvíli myšlenkami utéct z nemocnice a po osmi měsících si poprvé nalepit řasy a zvýraznit obočí," radovala se youtuberka. A fanoušci jí hned začali posílat vzkazy, ve kterých ji povzbuzovali.

 

"Nádherná! Už ať jsi zpátky. Tvá tvorba tu chybí," napsala jedna z fanynek. "Bojovnice. Jsi statečná a silná žena a věřím, že se už brzy vrátíš konečně domů," přidávali se další. Kdy k tomu dojde, na to si budou muset všichni ještě počkat. 

Autor: reg

Diskuze