Anna Šulcová - 1
Zdroj: Instagram
Drama v Americe

TRAUMA další české youtuberky: Anna Šulcová se zhroutila po otřesném zážitku na festivalu! VIDEO

Vypadá to, že českou YouTube scénu postihla v poslední době nevídaná vlna neštěstí. Po popálené Týnuš Třešničkové (22) si z dovolené odveze nehezké vzpomínky i další velká hvězda Youtube a Instagramu Anna Šulc (19).

7 fotek
Hvězda českého YouTube a Instagramu Anna Šulcová, která se může pochlubit 472 tisíci sledujícími, odletěla na vysněnou dovolenou do Spojených Států. Při pobytu v New Yorku ale prožila okamžiky, na které nebude chtít nikdy vzpomínat.

Zrovna byla na Global Citizen Festival se svým kamarádem a též youtuberem Adamem Machem, když zničehonic festivalové veselí přerušil zvuk, který zněl jako výstřel. Není proto divu, že během krátké chvíle propukla panika, při které dav začal utíkat v domnění, že jde o teroristický útok.

Ani Anička s Adamem neměli ponětí, co se děje, a tak utíkali s davem. Při běhu Anička ztratila boty, a tak si po chvíli rozedřela nohy do krve... Oba youtubeři pak dlouho nevěděli, co se na festivalu skutečně stalo. Šokovaná Anna bezprostředně po tom informovala fanoušky v Insta Story o tom, co se právě stalo a bylo vidět, že je pořádně v šoku. Později se ale naštěstí lidé dozvěděli, že šlo o planý poplach a nikomu se nic fatálního nestalo... Ten pocit musel být ale hrozný.

TEST: Kterou českou youtuberku byste měly sledovat?
Popáleniny Týnuš Třešničkové vzbudily vlnu zlostných komentářů! Čím youtuberka hatery tolik provokuje?

Autor: bin

Diskuze