Justin Bieber - 1
Zdroj: Instagarm/ You Tube
To se nepovedlo

TRAPNÉ VIDEO: Justin Bieber zazpíval před fanoušky HIT Despacito. Skončilo to neskutečným fiaskem!

Zpěvák Justin Bieber zazpíval ve vlastním pojetí populární hit Despacito. Nejspíš toho lituje ještě teď...

Píseň Despacito trhá příčky hitpardá a stejně tak Jutin Bieber (23) je mezi fanoušky dost oblíbený. Pokud se tyto dvě části spojí, možná byste čekali, že z toho vznikne něco dokonalého. Opak je ale pravdou.

Známá hvězdička, která i loni na podzim vystoupila v Praze, si asi myslela, že fanoušky v baru pošle do kolen, když zazpívá známou píseň Despacito, která poslední půlrok usilovně pracuje na historicky nejpouštěnější písničce youtube. Mysleli byste, že v podání Justina bude song možná ještě vícnabitý sexuální energií? Omyl...

Justin má i oficiální remix této písně, kde zpívá částečně španělsky a částečně anglicky. Proto se v jednom nočním klubu rozhodl zazpívat ho živě a to neměl dělat. Nejen že jeho výkon byl opravdu otřesný, až se nechce věřit, že to je ten Justin na kterého jsou koncerty po celém světě do pár minut vyprodané, ale navíc zapomněl slova a když chtěl, aby lidé zpívali s ním, nikdo se k němu nepřidal. Dokonce chudáka kluka z pódia po chvíli vypískali... Podívejte se na to sami!

Autor: bin

Diskuze