Rich Kids - 1
Zdroj: Instagram
Super nápad

Děti zbohatlíků si moc peněz neváží. Až zjistíte, co s nimi dělají, zvedne vás to ze židle! FOTO

Děti zbohatlíků dostanou většinou vše, na co si vzpomenou. Někdy už nevědí co s penězi, a tak vymýšlejí různé hlouposti. Až uvidíte, co například s penězi dělají, zvedne vás to ze židle!

24 fotek
Peníze jsou komodita, která vládne světu. Říká se, že sice kazí charakter, na druhou stranu, je lepší brečet v limuzíně než pod mostem. Cest, jak se dostat k vytouženému rozpočtu je několik. Od toho poctivého – prací, přes výhru v loterii, po krádež v bance. Někteří však mají to štěstí, že nemusejí dělat vůbec nic, a přesto se jim hroutí účet pod tíhou několikamístných cifer.

O kom je řeč? O dětech milionářů, arabských šejků nebo třeba ruských oligarchů. Tato mládež nemá starosti s tím, v kolik stane do práce. Zajímá ji jen, jaká zábava je na pořadu dne. A protože se moderní svět řídí pravidlem, že co není na sociální síti, jako by neexistovalo, plní se profily zbohatlíků velice nápaditými fotografiemi.

Podle The Sun je velmi populární sociální síť Snapchat, na které jsou k vidění opravdové unikáty. Pokud vás zrovna pálí žáha z bujarého večírku na jachtě v Karibiku, není nic lepšího, než si zahrát kulečník. Pozor, ne ledajaký. Místo dřevěných tág použijte nejlepší šampaňské, které doma máte. Ve hře je Dom Perignon, ale zvládnete to i s Vieve Clicquot. Pokud zrovna nemáte ubrus a hlad vás dohání k šílenství, pokryjte stůl bankovkami. Nějakých pár tisíc v peněžence vždy určitě najdete. Stejně tak, pokud postrádáte talíř, postačí vám váš tablet.

Pokud vám dali rodiče ke čtrnáctinám jenom Porsche, přestože slíbili Ferrari, a vy se pochopitelně stydíte s takovým autem do školy, kupte si třeba letadlo. A teď ten nejlepší tip. Jestli jste zrovna na záchodě a došel toaletní papír, použijte bankovky. Nic vám totiž neutře zadek líp, než papír krytý zlatem.

 

Autor: pet

Diskuze