Zdroj: TV Nova
Vzala nohy na ramena

Trápení Šárky Vaňkové ze SuperStar: Aby měla klid, odstěhovala se za hranice!

21. 11. 2018

V České republice asi není téměř nikdo, kdo by si nepamatoval Šárku Vaňkovou (31) z první řady SuperStar! Jak dnes půvabná blondýnka žije? V Čechách to není...

7 fotek
Psal se rok 2004, když v České republice poprvé vypukla velkolepá pěvecká show pod tehdejším ikonickým názvem Česko hledá SuperStar. Jednou z těch šťastných, kdo se dostal až do samotného finále, byla i Šárka Vaňková. Ta se tehdy nakonec umístila na krásném druhém místě za Anetou Langerovou (31).

Po skončení soutěže se Šárka do showbyznysu příliš nehrnula. Prošla si ale vztahy s několika známými muži od Dana Hůlky až přes Filipa Renče... Ani to ale Šárku nenabudilo k touze po velké popularitě. A tak jak šel čas, upadla tahle kráska takřka v zapomnění. T jí ale nejspíš přišlo málo, a tak aby se zbavila své v soutěži nabyté slávy úplně, rozhodla se odstěhovat za hranice.

„Šárka žije v zahraničí, nemohu prozradit kde, a do Česka za mnou jezdí. Showbyznys jí ublížil, a proto se stáhla. Málokdo o ní ví a ona se nechce vrátit,“ prozradila pro Extra.cz maminka Šárky Vaňkové. Kde ale Šárka dnes žije, to ví jen pár vyvolených. Zpěvu se ale prý nevěnuje. Sama ale není, žije s přítelem a snaží se konečně žít tím pokojným životem, který si tak dlouho přála. „Má klid a je jí tak dobře,“ uzavřela celou věc Šárčina matka Lenka.

TEST: Zvládly byste život v zahraničí?
Jak vychovávají děti v cizině? Inspirujte se zkušenostmi českých au-pair


 

Autor: bin

Diskuze