Agáta Prachařová - 1
Zdroj: Instagram
Mateřské povinnosti volají

TRÁPENÍ Agáty Prachařové: Těžké období po porodu!

Agáta Prachařová (32) se stala před nedávnem maminkou holčičky Mii. Mateřství je období, které jí na jednu stranu jako milující matce přineslo pocity nesmírného štěstí, ale také trápení, se kterým však jako matka dvou dětí určitě počítala...

7 fotek
Agáta Prachařová si už dva týdny užívá role vojnásobné matky. 13.9. přivedla na svět dceru Miu, která je dle slov samotné modelky v pořádku. To ale není samozřejmé, všude se totiž řešilo, že se Agáta v těhotenství nevzdala svých milovaných cigaret, a tak ohrozila zdraví nejen své, ale i miminka. Vše ale dobře dopadlo, a tak modelku teď čekají klasické mateřské povinnosti.

Mezi ně patří rodičovská péče 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Zkrátka ve dne v noci! O tom už Agáta ví své. Podle příspěvku, který zveřejnila na sociální síti se zdá, že holčička je v noci, kdy by si její maminka ráda odpočinula, pěknýá živel. „Ona i spí. Samozřejmě jen ve dne...,“ přiznala modelka na snímku, kde si evidentně v daný moment vychtunávala chvíli pohody a kafe, které jí pomáhá přežít probdělou noc.

Holčička tak sává mamince asi pěkně zabrat. Další příspěvek vypovídá o únavě, kterou modelku už po krátké době po porodu přepadla. Na ní má na jedné noze červenou bačkoru a na druhé jen modrou ponožku. Že by samou nevyspalostí ani neviděla, co si obouvá? Vypadá to tak. každopádně podle emotikonů to vypadá, že celou situaci bere Agáta s nadhledem a humorem sobě vlastním. Hlavně že jsou všichni zdraví!

Autor: bin

Diskuze