Celebrity neuhlídaly spodní prádlo - 10
Zdroj: Profimedia
Faux pas

TRAPASY ROKU: Celebrity, které zradilo oblečení a ukázaly víc, než chtěly! FOTO

19. 12. 2018

Rok 2018 je u konce a my tu pro vás máme seznam celebrit, které během roku zradilo oblečení a ukázaly víc, než chtěly. Podívejte se do galerie.

9 fotek
Supermodelka Bianca Balti se na akci v Moxy Times Square v New Yorku oblékla do šatů, které příliš nedržely tam, kde měly. Ukázala tedy o dost víc, než chtěla, když jí na jedné straně sjely a vykoukla jí bradavka.

Kim Kardashian zase neuhlídala mini šaty a všichni hned viděli, že má pod nimi stahovací prádlo. Vévodkyně ze Sussexu Meghan se pořádala o pořádné faux pas, když si před davy studentů v Rotorua na Novém Zélandu vzala průhlednou sukni. Zvědavé objektivy fotografů samozřejmě okamžitě zachytily její spodní prádlo.

Ani slavná pěvecká hvězda Lady Gaga se trapasu letos nevyhnula - kalhotky ukázala hned několikrát. I spodní prádlo Gwen Stefani viděl celý svět. Britney Spears si zase nedávala pozor, a na veřejnosti si z pozadí vytahovala zaříznuté plavky. Ani to objektivům paparazzi neuniklo!

A aby v tom nebyly dámy samy - na seznamu je i známý porotce talentových soutěží Simon Cowell. Ten neuhlídal svůj rozkrok, když odcházel z The Nutcracker Ball v Londýně.

Autor: mk

Diskuze