Pod stolem je nejvíc světla

Trapas z olympijského studia: Co to dělali sportovci v přímém přenose pod stolem? Tohle ani kamerám neuniklo

Britským divákům, kteří v neděli sledovali olympijské hry v Riu, se naskytl poněkud nevšední pohled na známé plavecké hvězdy. Co to dělali v přímém přenose pod stolem?

Olympijské hry v brazilském Riu jsou v plném proudu. Každý den zde sportovci z celého světa podávají ty nejlepší výkony, ale náročné je to samozřejmě i pro novináře a moderátory, kteří se za celou olympiádu skoro nezastaví.

Moderátorka si do televizního studia v Riu pozvala známé britské plavecké hvězdy – Rebeccu Adlington (27) a Marka Fostera (46), aby komentovali plavecké výkony olympioniků. A právě Rebecca asi na chvíli zapomněla, že je v přímém přenose, a nedopatřením tak prozradila Britům velké tajemství.

Alespoň tak to vypadá podle jejího gesta pod stolem. Když Rebecca poslouchala dotaz moderátorky, její ruka pod stolem zabrousila na Markovu nohu, kterou něžně pohladila. Pak jako by si uvědomila situaci a rychle ruku stáhla. Velká Británie si z celého incidentu dělá tak trochu legraci, ale i tak je spousta lidí z nového sportovního páru nadšená. Tak snad je to opravdu tak, jak to v televizi vypadalo.

Autor: niž

Diskuze