Ordinace: Polibejk Čestmíra a Aleny
Zdroj: TV Nova
To nevyšlo!

Trapas v Ordinaci: Čestmír s Alenou se těšili na společný večer. Někdo jim to však překazil zrovna v tom nejlepším!

Na chvíli, kdy budou konečně sami, se Čestmír Mázl a Alena Rytířová těšili už pěkných pár dní. Dnešní večer by mohl být konečně jejich, kdyby ovšem na scénu nevstoupily dvě klíčové ženy Alenina života, dcera Ema v podání Simony Lewandowské a matka Jarmila, Jana Paulová…

Lásku krásné lékařky Aleny a Čestmíra jako by jim snad osud nepřál. Když už se zdá, že budou mít večer jenom pro sebe, v tom nejlepším se zjeví někdo, koho by nečekali. Alenina éterická matka Jarmila. Dáma, která se v životě rozhodně nenudí. Jarmilina představitelka Jana Paulová si ale tak trochu praštěnou úlohu nemůže vynachválit. „Jarmila je žena, která nemá žádné předsudky, je šťastná na světě, užívá, co jí život přináší a rozhodně ho nefláká. Já se také snažím život neflákat, tak je mi blízká,“ přiznává herečka, již diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dnes v roli Jarmily potkají poprvé.

„Musím říct, že ke své roli v tomhle seriálu přistupuji z respektem. Je to zavedený seriál, a tak se snažím to tady nikomu nepokazit,“ směje se Paulová. A jaké bylo její poprvé v Ordinaci? „Všechno jsem řekla, nezakopla jsem, neupadla a bylo to milé,“ dodává.

To Ema je babiččin naprostý opak. Studuje medicínu a školu řeší možná víc, než je zdrávo. „Je do školy obrovsky zapálená. Její babička je rozlítaná, maminka zase moc hrotí chlapy, ale jí se to moc netýká,“ přibližuje svoji postavu bývalá modelka Simona Lewandowská. „Myslím, že Ema je o něco zodpovědnější než já. Já studuji třetím rokem konzervatoř. Jana Paulová, která mi v seriálu hraje babičku, mě minulý rok dokonce učila. Tak mám z toho setkání tady radost a snad jí neudělám ostudu,“ obává se mladá herečka. Zbytečně. Že tahle kráska má talentu na rozdávání, pochopíte už dnes večer v Ordinaci v růžové zahradě 2.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte dnes večer ve 20,20 hodin na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze