Miss Teen USA 2016 - 2
Zdroj: Profimedia/James Atoa/Everett Collection
Miss Teen USA 2016
USA má jasno

TRAPAS V MISS USA: Lidé po celém světě se bouří. Za vším stojí finálová sestava krásek!

Trapnost nad trapnost. I tak by se dalo pojmenovat finále soutěže krásy Miss Teen USA 2016, které se stalo terčem zasloužené kritiky.

3 fotky
Má to být soutěž mladistvých krásek, které ukazují svou různorodost a jedinečnost. O to víc by měl být kladen důraz na takové věci, když se jedná o soutěž dívek v pubertálním věku. Jenže pořadatelé si utrhli pořádnou ostudu právě tím, že se do finále dostalo pět krásek, které byly opravdu jako přes kopírák!

Zřejmě mají v Americe jasnou představu o tom, co znamená krása, a existuje od ní pouze jeden druh. A není ani potřeba mnoha slov na to, abyste ho mohli definovat. Pětice krásek, které předstoupily před porotu, měly mnoho společného, ale jedním znakem opravdu vyčnívaly - blondýna, blondýna, a zase další blondýna!

Je až s podivem, jak se z oblíbené soutěže stala trapná promenáda jednotvárných dívek! Ve světě je naprosto běžné, že jsou finalistky takových soutěží nesmírně různorodé - vždyť o tom přece krása je, ne? Ale zdá se, že Američané mají svůj zajetý vzor krásy, kterého se zkrátka nehodlají vzdát. Vítězkou Miss Teen USA 2016 se nakonec stala osmnáctiletá Karlie Hay z Texasu.

Autor: lor

Diskuze