Simona Krainová - 3
Zdroj: Profimedia
Upsss...

TRAPAS: Simona Krainová to neuhlídala a ukázala, co má mezi nohama! Tohle neměl nikdo vidět

I takové hvězdě, jako je modelka Simona Krainová (44), se může přihodit nehoda v podobě odhaleného rozkroku. Krásná modelka tak nechtíc ukázala něco, co neměl nikdo vidět.

5 fotek
Modelka Simona Krainová je bezpochyby velmi krásná žena, které byste vůbec nehádali tolik, kolik jí ve skutečnosti je. Svým zevnějškem a hlavně perfektní postavou může s přehledem konkurovat kdejaké o mnoho let mladší modelce. Avšak ani takové osobnosti, jakou Simona je, se občas nevyhne nějaká ta nehoda ve společnosti.

Pokud se Simona objeví někde na veřejnosti, je naprosto jasné, že se stane terčem všech přítomných fotografů. Těm nikdy nic neunikne, a tak když si blondýnka vyrazila mezi lidi s dírou v rozkroku, bylo jasné, že tato nehoda nezůstane bez povšimnutí. Modelčin outfit byl sice velmi slušivý, nicméně to vypadá, že se jí na kalhotách vytrhl zip a Simona odhalila něco, co nejspíš vůbec odhalit nechtěla.

Simona Krainová je již několik let šťastně vdaná za Karla Vágnera ml. a mají spolu dva syny Bruna a Maxíka. Podle modelčiných slov je Karel jediným mužem, který ji dokáže „ukočírovat.“ Simona má velkou milující rodinu, pracovní nabídky se jí jen hrnou a nějaká díra na kalhotách ji určitě jen tak nerozhodí.

Autor: mic

Diskuze