Cristiano Ronaldo - 2
Zdroj: Profimedia
Fotbalové voči!

KONEČNĚ DŮKAZ! Cristiano Ronaldo potvrdil, že je gay! Neuvěříte, jak vyrazil k bazénu

Sláva portugalského hřebce Cristiana Ronalda je každým dnem zářivější. Ale otázkou zůstává, jestli se ubírá tím správným směrem.

8 fotek
Oblíbený fotbalista s jižanskými kořeny se v poslední době potýká s nepříjemnými skandály. Jednou se řeší jeho orientace, pak každá žena, která se kolem něj mihne... A teď? Světe div se, tentokrát se dostaly do hledáčku fotografů jeho nohy! Nejedná se však o žádný hloupý žertík na účet mladého fotbalisty, nýbrž to, že předvedl něco celkem zvláštního. Oč jde?

Ronaldo se totiž ukázal v Miami, a místo toho, aby všichni obdivovali jeho svalnaté vypracované tělo, zůstali zírat na jeho chodidla. Fotbalista Realu Madrid totiž předvedl nalakované nehty na nohách! Nejednalo se sice o žádnou "růžovku" nebo "neonku", ale i tak tím vyvolal docela velké pozdvižení.

Černé nehty jsou sice trochu "chlapštější", jenže lakování u chlapa? Inu, proti gustu... Jedinou nevýhodou je, že tenhle módní výstřelek Ronaldo ukázal v době, kdy se dost vášnivě spekuluje o jeho sexuální orientaci. A tímhle si tedy rozhodně nějak nepomohl...

Autor: lor

Diskuze