Cristiano Ronaldo - 8
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Pocem, mazlíku...

TRAPAS: Cristiano Ronaldo se blýsknul s hollywoodskou hvězdou! Za tuhle fotku se mu lidé vysmívají

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo (31) je sice dám slavnou tváří, ale i on má své idoly. A s jedním z nich se dokonce potkal osobně.

7 fotek
Fotbalista Cristiano Ronaldo patří mezi světové sportovní hvězdy. V poslední době se jeho jméno hodně řešilo ve spojistosti se sexuální orientací a modelkami, kterými se neustále obklopuje. Jako otec by mohl mít už trochu rozumu, ale zdá se, že čím víc do něho média "šijí", tím víc má tendenci všem dokazovat, že opravdu není gay.

Jenže právě to má ve skutečnosti opačný efekt, ještě když se na veřejnosti ukáže s nalakovanými nehty, jak se producíruje u bazénu. Ronaldo je však také obdivovatel herce Jasona Stathama, pořádného akčňáka a bývalého britského reprezentanta v plavání. A dokonce měl štěstí, protože se právě s ním čirou náhodou potkal.

V jednom hotelu na sebe tihle dva fešáci narazili, a to by nebyl Ronaldo správný fanoušek, aby odešel bez fotky. A tak se s drsným hercem vyfotil. Jenže právě tahle fotka způsobila na internetu posměch - lidé si dělají srandu z Ronaldovy orientace a jeden z nich napsal komentář: "Nejlepší herec a Jason Statham." Tím chtěl dát najevo to, že fotbalista podle něj tutlá, co má rád... vlastně spíš koho.

Autor: lor

Diskuze