Cristiano Ronaldo v reklamě
Zdroj: YouTube.com
Opuštěný fotbalista

TRAPAS: Cristiano Ronaldo si zahrál v parodii na Sám doma! Podívejte se, co tam předvedl

Fotbalista Cristiano Ronaldo (31) tak trochu fušuje do filmu. Natočil reklamu spolu se svojí matkou, která je inspirovaná nejlepšími scénami z filmu Sám doma. Podívejte se na to!

7 fotek
Člověk by si pomyslel, že fotbalista už ničím nepřekvapí, ale opak je pravdou. Není nic neobvyklého na tom, že slavní sportovci hrají v reklamách. Ostatně i pro ně samotní je to skvělý způsob, jak se připomenout světu a hlavně se v takovém spotu, který jim nezabere zase tolik drahocenného času, točí miliony dolarů!

Cristiano asi musel za tohle dostat opravdu slušnou sumičku, jinak si lze jen těžko vysvělit, proč by něco tak bizarního podstupoval a kývnul na to, že se nechá celosvětově ztrapnit. Když to bude brát člověk s nadhledem, dá se i uznat, že se fotbalista nebojí udělat si ze sebe legraci a to by se mohlo jevit jako celkem sympatická vlastnost.

V reklamě si herec zahrál se svojí skutečnou matkou Mariou Dolores dos Santos Aveiro, takže by to teoreticky mohla přidat spotu na autenticitě. Nabízí se dvě možnosti. Buď je rodinka pro každou legraci, nebo se (a to je pravděpodobnější) nechala zlákal tučnou finanční odměnou. Podívejte se ale sami, jestli tohle má už tak dost dobře zajištěný fotbalista zapotřebí! Co by na to asi řekl Kevin?

Autor: bin

Diskuze