Babička koupila vnučce knížku - 1
Zdroj: Twitter
A sakra!

TRAPAS: Babička koupila vnučce (6) knížku se zvířátky. Po otevření se matka rozbrečela smíchy!

Ne nadarmo se říká, že člověk nemá soudit knihu podle obalu. Přesto se mnozí lidé ještě nepoučili a knihu klidně koupí, aniž by se do ní vůbec podívali. A když kupujete knížku dětem, měli byste být obzvlášť obezřetní. Jinak se může stát, že koupíte něco tak sprostého, jako se to podařilo této ženě.

9 fotek
Babička chtěla udělat své šestileté vnučce radost, a tak zašla do knihkupectví a koupila jí dětskou knížku. Na první pohled vypadala naprosto neškodně, ale když se pak rodina podívala dovnitř, nevěřila svým očím. Zdá se, že maminku Tiffany to ale velmi pobavilo!

„Umírám. Moje matka koupila mé šestileté dceři knížku a právě jsem jí volala, jestli ji vůbec otevřela. Říkala, že ne,“ napsala si Tiffany na Twitter. K tomuto komentáři ještě připojila fotografie vnitřku knížky, které znázorňují sprostá slova roztomilých zvířátek.

Knížka je o tom, jak by to asi vypadalo, kdyby zvířata uměla mluvit. Je to pojaté velmi vtipně, ale také dost sprostě, což je pro děti opravdu nevhodné. Například polární medvěd hovoří o tom, že má problém s kokainem, klokan hledá klíče ve své kapse se slovy: „Kde jsou ku*va moje klíče?“ a jezevčík zase říká: „Vypadáš jako vagina.“ No, posuďte sami, zda byste takovou knížku dali malému dítěti...

Autor: niž

Diskuze