Shannen Doherty - 1
Zdroj: Profimedia
Nikdy se nevzdává!

Tragický osud Brendy z Beverly Hills se začíná obracet. Kvůli tomuhle má důvod k radosti!

Americká herečka Shannen Doherty (45), která se proslavila postavou Brendy ze seriálu Beverly Hills 90210, již rok statečně bojuje se zákeřnou rakovinou prsu. Nyní má ale konečně důvod se radovat!

5 fotek
„Doktoři zjistili, že se mi rakovina dostala do lymfatických uzlin. Dokonce se stihla rozšířit i mimo ně,“ přiznala zdrceně. Díky vážné nemoci nebude mít nikdy děti, přišla o prs i krásnou černou hřívu. Svůj boj ale rozhodně nevzdává a je inspirací pro mnoho dalších onkologických pacientů.

Nyní má seriálová Brenda opět naději, že bude zářit v seriálech a filmech. Její onkolog Lawrence Piro přišel s úžasnou zprávou, že léčba probíhá úspěšně. „Shannen se daří skvěle. Dokončuje chemoterapii a má před sebou snad už jen pár týdnů doplňkové léčby,“ prozradil. Díky tomuto pozitivnímu obratu v léčbě se na fotkách proto konečně znovu usmívá!

Herečce pomáhají v nejtěžších časech nejen špičkoví doktoři, ale velkou oporou je jí i manžel a věrní fanoušci. „Je pro mě velmi důležité od nich dostávat zprávy, poslouchat jejich příběhy a vidět jejich lásku,“ dodala. Držme Brendě palce, ať nad svým krutým osudem zvítězí!

Autor: kat

Diskuze