Marián Labuda
Zdroj: Profimedia
Smutné

Tragický konec Mariána Labudy (†73): Jaké bylo jeho poslední přání? Je to k pláči

10. 1. 2018

Ve věku 73 let zemřel oblíbený slovenský herec a bavič Marián Labuda. Před smrtí měl ještě jedno velké přání. To mu ale bohužel nedopřáli.

7 fotek
V pátek 5. ledna opustil svět legendární slovenský herec Marián Labuda. Dlouhou dobu se potýkal se zdravotními problémy spojenými s těžkou formou cukrovky.

Podle informací TV Markíza nastupoval herec do auta, aby z něj mohl vyjet z garáže. Najednou ztratil vědomí. Jeho manželka mu okamžitě zavolala záchranku. Na pomoc herci přispěchal i náhodný kolemjdoucí muž, který ho začal oživovat. Když přijela záchranka, pokračovala ihned v oživování. Bohužel ale neúspěšně.

Před svou náhlou tragickou smrtí měl Marián Labuda ještě jedno velké přání. Toužil po nějaké pěkné roli. „Rád bych pracoval. Když má člověk nejvíc zkušeností za celý život, tak potom přijde období, kdy to nemůže využít,“ řekl Labuda pro Nový Čas. Před kamerou se na Slovensku naposledy objevil v roce 2012. Role už se bohužel nedočkal.

„Občas propadal pesimismu. Trápilo ho, že jej na Slovensku málo obsazují, ale v Česku byl stále oblíbený. Byl nesmírně rád, že mohl hrát,“ prozradil dle Blesku po hercově smrti Jozef Nemec, starosta jeho rodné obce Hontianske Nemce. V Čechách si Labuda zahrál několik menších rolí naposledy v roce 2016.

Autor: mk

Diskuze