Nebezpečí číhá všude

Muž ( †40) se chtěl vyfotit se slonem. Ten ho ušlapal k smrti! VIDEO

Sadik Rahman původem z Indie vystoupil z auta, aby si mohl vyfotit slona. Nebyl to však dobrý nápad a situaci velmi podcenil!

Muž byla právě na cestě do práce, když ho na cestě nečekaně překvapil slon, kvůli kterému vznikla zácpa. Krásné zvíře Sadika zaujalo natolik, že vystoupil ze svého vozu, aby si zkrátil čas při čekání a mohl si slona vyfotit a podívat se na něj zblízka.

Při snaze pořídit pár snímků však muž přestal dbát na svou bezpečnost a dostal se ke slonovi příliš blízko. Bezpečnostní hlídač zvíře velmi podcenil a neuvědomil si, že dokáže být velmi nebezpečné a že je dobré udržovat si odstup. Běžně je rozumné zůstat v autě a radši se slonovi pod nohy příliš neplést.

Jakmile se Sadik dostal na velmi krátkou vzdálenost, slon jej přede všemi na místě ušlapal. Svědci tragédie vše ihned natočili na telefon. Událost trvala dlouhých a nesnesitelných patnáct minut, poté se zvíře otočilo a zmizelo v lese. Muž už byl mrtvý. Podobné incidenty bohužel nejsou raritou. Pouze za minulý rok měli sloni na svědomí 84 lidí. V této oblasti sloni překračují silnice téměř denně a tak zde nejsou žádným překvapením.

Autor: kat

Diskuze