Jenni Rivera s rodinou
Jenni Rivera
Letecká katastrofa

Tragická smrt zpěvačky Rivera: Spadlo s ní letadlo, zanechala po sobě pět dětí!

Témata / Jenni Rivera

Mexická zpěvačka Jenni Rivera (43) zahynula při letecké katastrofě. Třikrát vdaná zpěvačka po sobě zanechala pět dětí. Za její kariéru prodala na 15 milionů alb a byla třikrát nominována na cenu Grammy.

V neděli se s ní a celou posádkou zřítilo na severu Mexika letadlo. Nikdo z cestujících nepřežil. "Vše svědčí o tom, že zříceným strojem je letoun Learjet 25, který přepravoval Riverovou a šest dalších lidí. Je ale těžké něco rozpoznat, z věcí i lidí. Náraz byl totiž tak silný, že trosky letounu jsou poházeny v okruhu 250 až 300 metrů," uvedl mexický ministr dopravy Gerardo Ruiz Esparza. 

Jenni Rivera

Přestože úřady úmrtí zpěvačky oficiálně nepotvrdily, není o něm podle všeho pochyb. Na místě byl totiž nalezen řidičský průkaz s fotkou a jménem Rivera.

O tom, že byla na palubě letadla, je přesvědčena také její rodina. "Můj syn Lupillo mi sdělil, že to skutečně bylo letadlo Jenni, které havarovalo a z něhož nikdo nepřežil," řekl její otec Pedro Rivera.

Jenni Rivera

Z města Monterrey odstartovalo malé letadlo vyrobené roku 1969 a po zhruba deseti minutách začalo být pohřešováno. Zpěvačka měla v Monterrey koncert a odlétala směrem do města Toluca poblíž mexické metropole. Dalšími lidmi na palubě byli podle médií její agent, právník, maskér a členové posádky. Příčiny havárie zatím nejsou známy.

Jenni Rivera

Autor: gam

Diskuze