Zemřel slavný zpěvák
Zdroj: YouTube.com
Smutná zpráva

Tragická smrt slavného zpěváka (†27): Fanoušci pláčou. Poslal sestře SMS a krátce na to zemřel!

Fanoušci pláčou! Tragickou smrtí 18. prosince zemřel slavný sedmadvacetiletý talentovaný zpěvák. Poslal své sestře SMS a krátce na to zemřel. Tragédie zasáhla i mnoho fanoušků v Česku.

5 fotek
Tragická zpráva zasáhla fanoušky hudebního žánru K-POP po celém světě! Dne 18. prosince tragicky zahynul mladý jihokorejský zpěvák Kim Jong Hyun (†27) ze skupiny SHINee, která 4. 12. 2015 vystoupila dokonce i na prvním K-POP koncertě v Praze u příležitosti návštěvy jihokorejské prezidentky.

Okolo 18:45 jihokorejského času byl nalezen v bezvědomí ve svém domě. na sporáku policie našla v pánvičce spálené uhlíky, což vede k podezření ze spáchání sebevraždy. Příčina smrti zatím nebyla potvrzena. Zpěvák byl po nalezení ihned převezen do nemocnice, ale krátce na to zemřel.

Policie na místo činu dorazila po té, co je informovala zpěvákova starší sestra. Té poslal mobilním telefonem zprávu, z které vycítila, že se chystá spáchat sebevraždu. Napsal: "Bylo to opravdu těžké. Nechte mě odejít. Řekni, že jsem si vedl dobře. Tohle je moje poslední rozloučení."

Společnost, pod kterou skupina SHINee vystupovala, potvrdila na tiskové konferenci, že Jong Hyun už skutečně není mezi živými a vzala tak poslední naděje fanoušků po celém světě, kteří do poslední chvíle doufali, že jde jen o hloupý žert. "Stále doufám, že se ukáže, že je to lež," napsala například jedna z českých fanynek na Facebooku AsianStar. Jiné slečny zase napsaly: "Nemůžu tomu uvěřit... Ještě jsem ho měla na tapetě a čekala jsem na jejich comeback opět na jeho hlas... Rok 2017 je ten nejhorší," nebo: "Tak tohle mě zaskočilo... nejen že byla SHINee první z k-popových skupin, které jsem poslouchala, ale Jong Hyuna jsem měla velmi ráda, byl to výborný zpěvák. Idolovét o mají někdy těžké, a je smutné že jeho problémy zašly až tak daleko, že si vzal život."

Zpěvák pravděpodobně dlouhou dobu trpěl silnými depresemi, o čemž vypovídá i dopis, který napsal na rozloučenou a dal své kamarádce s tím, že ho má zveřejnit, pokud se s ním něco stane. Jeden z jeho blízkých přátel údajně dokonce o jeho aktuálním těžkém psychickém stavu věděl a probíral to s ním. Prý měl s Jong Hyunem dlouhé hluboké rozhovory o stavech, které poslední dobou prožíval, ale nemyslel si, že to skončí tak tragicky.

Před sebevraždou mladý zpěvák dokonce pracoval na svém comebacku. Ve dnech 13. až 15. prosince se zúčastnil focení k novému albu a dokonce stačil natočit hudební video k titulní písni. Jeden ze zaměstnanců, kteří byli součástí natáčení řekl, že zpěvák vypadal stejně jako vždy a vůbec nebylo znát, že by na tom byl psychicky zle, napsal server AsianStar.cz.

Autor: mk

Diskuze