Kirsty Maxwell
Zdroj: Profimedia / facebook
Rozlučka se svobodou

TRAGÉDIE: Žena v hotelu omylem vešla do cizího pokoje. Osudovou chybu už nikdy nevrátí zpět!

Kirsty Maxwell († 27) ze Skotska měla svatbu se svým dlouholetým partnerem a vše nasvědčovalo tomu, že je čeká krásný spokojený život. Jenže krátce na to odjela s kamarádkami na dovolenou do Španělska slavit rozlučku se svobodou jedné z přítelkyň...

A co by to bylo za rozlučku se svobodou, kdyby se nepil alkohol. Jenže jeden večer to holky přehnaly a Kirsty se v noci motala po hotelu a hledala svůj pokoj. Omylem však vlezla do úplně jiného pokoje, ve kterém byli čtyři muži.

Jak píše portál Daily Mail, muži údajně začali ženu obtěžovat a nepustili ji, aby mohla odejít. Ta se v zoufalství vrhla z balkonu z desátého patra, což byla poslední možnost útěku. Těžko říct, co se jí honilo hlavou – nejspíš jí nedošlo, že je v tak vysokém patře a že pád z balkonu nemůže přežít.

Britové z apartmánu Ricky Gammon (31), Anthony Holehouse (34), Callum Northridge (27) and Daniel Bailey (32) nyní stanuli před španělským soudem v Costa Brava, ale do vazby je nevzali. Zatím si nevyslechli žádné obvinění. Jejich prohlášení, které zveřejnil Nottingham Post, zní: „Byla to tragická nehoda a kategoricky odmítáme jakoukoli účast v tomto nešťastném incidentu.“ Jestli se prokáže jejich vina, ukáže teprve další soud.

Kam až hubnutí může zajít: Děsivý příběh dvojčat skončil smrtí
VAŠE PŘÍBĚHY: Přežila jsem svou smrt!

Autor: niž

Diskuze