František Rajtoral - 1
Zdroj: Profimedia
Odhaleno

Fotbalista Rajtoral měl před tragickou smrtí velké tajemství! Byl to důvod k sebevraždě?

27. 4. 2017

V neděli přišla do Česka smutná zpráva. Příbramský rodák František Rajtoral (†31) spáchal v Turecku sebevraždu. Právě tam od srpna 2016 působil v tureckém fotbalovém týmu Gaziantepspor. Jeho život zde nebyl zdaleka tak růžový, jak se původně čekalo. A za vše mohly hlavně finance!

4 fotky
Psychické problémy úspěšného českého fotbalisty byly všem dobře známy. Už dlouhou dobu se potýkal s depresemi a ty se mu možná staly osudným. V neděli byl nalezen oběšený ve svém apartmánu v Turecku. Podstatným dílem k tomu ale mohla dopomoct i jeho finanční situace. Podle informací Blesk.cz nakoupil Rajtoral byty po celé České republice v hodnotě přes 100 milionů korun. Za jeho kariéru si měl přitom přijít jen na 40 milionů korun. U jeho těla byl dokonce nalezen seznam dluhů, který hypotézu o sebevraždě kvůli finančním problémům značně podporuje.

Rajtoral dříve hrál za fotbalový tým FC Viktoria Plzeň, se kterým se mu povedlo získat titul mistra hned čtyřikrát. Ve své kariéře se mu dokonce povedlo zahrát si i v národním týmu. Když mu přišla nabídka přidat se k tureckému týmu, ve snu by ho nenapadlo, že naslibované hory doly budou jen prázdné řeči. Slíbené peníze od týmu nedostával, což mu značně ztížilo již tak složitou situaci.

Rajtoral bude po smutečním obřadu, který v Turecku pořádá jeho poslední fotbalový tým, letecky převezen do Česka. Tady se s ním poté budou moci rozloučit i jeho rodiče, kteří ze zdravotních důvodů nemohou do Turecka vycestovat. Jeho odchod ale stále pro všechny zůstává zcela nečekanou tragédií…

Autor: ryn

Diskuze